fbpx

O firmie

O naszej firmie

Nasza historia

Pan od schodów to firma, która od 2002 roku świadczy usługi z zakresu produkcji oraz sprzedaży
wysokiej jakości unikalnych i naturalnych schodów drewnianych wewnętrznych oraz podłóg.

Oferujemy Państwu także profesjonalny i sprawny montaż dostępnych u nas produktów. W razie potrzeby gwarantujemy również fachowe doradztwo w zakresie doboru najlepszych elementów do Państwa domu. Odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące konstrukcji, gatunku drewna czy wykończenia.

Zamawiając nasze produkty mają Państwo możliwość wyboru spośród różnych gatunków litego drewna, m. in. dębu, jesionu, a także innych egzotycznych gatunków. Do każdego zamówienia wykonujemy indywidualną wycenę.

Nasza firma zapewnia Państwu darmową wycenę oraz bezpłatny transport schodów. Gwarantujemy także szybkie terminy realizacji. Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju. Drewno Projekt to firma, która ciągle się rozwija i poszerza swój asortyment, by spełnić oczekiwania każdego Klienta. Cechą naszych usług jest przede wszystkim solidność, a także profesjonalne podejście do wykonywanej pracy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zachęcamy również do odwiedzenia zakładki „Realizacje” oraz na naszego Facebooka, gdzie mogą Państwo zapoznać się z częścią wykonanych przez nas projektów i zainspirować się do stworzenia własnego. W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą.

Bardzo dobra, sprawdzona firma. Jak podłogi, to tylko „Pan Od Schodów”!

Marek Krasiuk

Klient