fbpx

Firmie Drewno Projekt zaufało już wielu Klientów. Schody produkowane przez nas to połączenie najwyższej jakości wykonania oraz niezwykłej estetyki. Dzięki wykorzystaniu najlepszych gatunków drewna zachwycają swoją trwałością oraz odpornością na uszkodzenia – służą naszym Klientom przez długie lata. Piękne, naturalne kolory drewna idealnie komponują się z każdym pomieszczeniem – zarówno nowoczesnym, a także klasycznym i eleganckim. W każdym wnętrzu są w stanie stworzyć ciepły i przytulny klimat oraz dodać mu uroku. Ze szczególną uwagą dbamy o to, by każde schody produkowane przez nas były odpowiednio zaprojektowane i spełniały wszelkie warunki bezpieczeństwa. Z tego względu bardzo ważne są wymiary stopni, kąt nachylenia czy też przestrzeń zapewniająca swobodne przemieszczanie się po schodach.

Mogą Państwo również zdecydować o wykończeniu schodów – lakierem bezbarwnym, olejem bezbarwnym czy też w kolorze. Podstopnice jesteśmy w stanie wykonać z drewna lub z płyty MDF w różnych kolorach. Na życzenie Klienta zrobimy także schody bez podstopnic. Oferujemy również różne wykończenia schodów przy ścianie. Do wyboru mamy: cokół, wangę lub schody bez żadnej obróbki. Jeśli chodzi o balustrady – wykonujemy balustrady drewniane, tralkowe, połączenie drewna i stali, drewna i szkła, balustrady ze stali nierdzewnej, a także inne rodzaje na życzenie i według upodobań Klienta.

Każde schody wykonywane są na zamówienie i są dopasowane do potrzeb Klienta.

Mogą Państwo zadecydować o niemal każdym elemencie schodów i wkomponować je w stylistykę wnętrza. Ostateczna cena schodów zależy od ilości i wielkości stopni, wybranych elementów, a także rodzaju
obróbki.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą schodów drewnianych.

Remont pilnie potrzebny? Skontaktuj się +48 501 777 333